);

Про Dental Calendar

Dental Calendar

   Останнім часом, в Україні ринок стоматологічних послуг наповнюють сотні клінік, тобто конкуренція дуже велика. Окрім того, що необхідно боротися за виживання з конкурентами, люди почали переймати досвід західних країн, де за найменшу лікарську помилку подають в суд, відбирають бізнес та всі заощадження…

   Одним словом: для того, щоб тримати свій бізнес «на плаву», утримувати постійних клієнтів та збільшувати їх кількість, потрібно постійно та безупинно підвищувати свій рівень кваліфікації та слідкувати за останніми новинами в сфері стоматології.

   Є два шляхи забезпечення описаної вище необхідності: робити це самотужки або скористатися спеціалізованим сервісом.

   Якщо виконувати поставлену задачу самотужки. Наразі існує безліч інформаційних порталів, форумів, наукових журналів та методичних видавництв. Тільки з’являється декілька типових проблем:

  • необхідно реєструватися на багатьох порталах, засмічуючи цим власний інформаційний простір;
  • публікації дуже суперечливі і з’являється необхідність в пошуку додаткової інформації для оцінки надійності і достовірності тверджень;
  • оформляти платну підписку в надії на те, що інформація буде корисна;
  • постійно слідкувати за новинам, витрачаючи на це свій дорогоцінний вільний час, якого не так багато в умовах сучасного життя.

Саме тому варто довіритися професіоналам в даному питанні – порталу «Стоматологічний календар». На порталі зібрані лише якісні курси, семінари, тренінги, виставки та лекції в області стоматології. Портал працює виключно з сумлінними та визнаними суспільством авторами, які постачають користувачам достовірну інформацію.

   Діапазон представлених на порталі «стоматологічний календар» дуже широкий: від терапевтичної стоматології до маркетингу та керування клініками та застосування ІТ-технологій в сучасній медицині.  Саме тому кожен зможе знайти те, що шукає.

X
X
X