Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.
Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.

Dental Calendar

   Останнім часом, в Україні ринок стоматологічних послуг наповнюють сотні клінік, тобто конкуренція дуже велика. Окрім того, що необхідно боротися за виживання з конкурентами, люди почали переймати досвід західних країн, де за найменшу лікарську помилку подають в суд, відбирають бізнес та всі заощадження…

   Одним словом: для того, щоб тримати свій бізнес «на плаву», утримувати постійних клієнтів та збільшувати їх кількість, потрібно постійно та безупинно підвищувати свій рівень кваліфікації та слідкувати за останніми новинами в сфері стоматології.

   Є два шляхи забезпечення описаної вище необхідності: робити це самотужки або скористатися спеціалізованим сервісом.

   Якщо виконувати поставлену задачу самотужки. Наразі існує безліч інформаційних порталів, форумів, наукових журналів та методичних видавництв. Тільки з’являється декілька типових проблем:

    • необхідно реєструватися на багатьох порталах, засмічуючи цим власний інформаційний простір;
    • публікації дуже суперечливі і з’являється необхідність в пошуку додаткової інформації для оцінки надійності і достовірності тверджень;
    • оформляти платну підписку в надії на те, що інформація буде корисна;
  • постійно слідкувати за новинам, витрачаючи на це свій дорогоцінний вільний час, якого не так багато в умовах сучасного життя.

Саме тому варто довіритися професіоналам в даному питанні – порталу «Стоматологічний календар». На порталі зібрані лише якісні курси, семінари, тренінги, виставки та лекції в області стоматології. Портал працює виключно з сумлінними та визнаними суспільством авторами, які постачають користувачам достовірну інформацію.

   Діапазон представлених на порталі «стоматологічний календар» дуже широкий: від терапевтичної стоматології до маркетингу та керування клініками та застосування ІТ-технологій в сучасній медицині.  Саме тому кожен зможе знайти те, що шукає.

X
X
X
X