Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.
Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.

Вітальна терапія пульпи

вересень, 2019

06вер(вер 6)10:0007(вер 7)18:00Вітальна терапія пульпиНавчальний центр DEC, Арх. Артинова , 36а, м. ВінницяКраїна / Місто:Україна/Вінниця

Більше

Деталі події

Усі ми знаємо як гарно запломбувати кореневі канали, але так само знаємо чим це зазвичай закінчується через певний термін часу. Краще вітального зуба, звісно нічого немає! Тому коли Ви відкриваєте ріг пульпи при лікуванні карієсу, завжди питаєте себе: чи вірно все робите?
Новий курс з вітальної терапії пульпи дозволяє зрозуміти – коли, де і як можна зберегти пульпу живою. Техніки, які дозволяють виростити нову пульпу та багато іншого.
Теоретичний блок з роботою на фантомах, демо на реальному пацієнті та засвоєння отриманих навичок на реальному пацієнті – змінить Вашу повсякденну практику. Адже завдання ендодонтіі в цілому – це збереження функції живого зуба!
Реєстрація та детальна інформація за тел. 098-765-57-99 Інна.

Час

6 (п'ятниця) 10:00 - 7 (субота) 18:00

Місце знаходження

Навчальний центр DEC

Арх. Артинова , 36а, м. Вінниця

Організатор

Лектори на цій події

  • Андрій Половінщиков

    Андрій Половінщиков

    Голава осередку Української Ендодонтичної Асоціації у Вінниці та Вінницькій області, переможець конкурсу "Ендодонтична майстерність 2007", член УЕА, асистент кафедри терапевтичної стоматології Київського Медичного Університету УАНМ.

Контакти:      +38 (063)  557 3105        dentalcalendar1@gmail.com
X
X
X
X