Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.
Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.

ГАРМОНІЗАЦІЯ УСМІШКИ ЗА ДОПОМОГОЮ ПРЯМИХ І НЕПРЯМИХ РЕСТАВРАЦІЙ

вересень, 2019

27вер10:0018:00ГАРМОНІЗАЦІЯ УСМІШКИ ЗА ДОПОМОГОЮ ПРЯМИХ І НЕПРЯМИХ РЕСТАВРАЦІЙНавчальний Центр Dent up, вул. Дарницький Бульвар, 8, м. КиївКраїна / Місто:Україна / Київ 0 Додати до обраних

Більше

Деталі події

Про що ж ми поговоримо на семінарі:

Естетика лікаря і естетика пацієнта – дві різні галактики, методики трансформації уявлень в загальну парадигму, нюанси оцінки посмішки під різними кутами і при різному освітленні.

Фізико – механічні фактори реставрацій, що впливають на естетику – відображення і заломлення світла в різних композитах і керамічних реконструкціях як фактор високоестетичних реконструкцій.

Нюанси бондігової фіксації прямих і непрямих композитних і керамічних реставрацій впливають на естетику, клінічні протоколи бондингу.

Біла естетика – симетрія зубів, гармонійність оптичних зенітів зубів, оптичні ілюзії – протоколи створення оптичних масок (візуальне подовження і укорочення зубів, ілюзія обсягу реставрації, характерність ознаки кута, холодна і тепла форма зубів і тд)

Рожева естетика посмішки – гармонія ясенних зенітів зубів, щічні коридори, контур ясенної проекції при різних типах посмішки, методи їх створення та корекції.

Сіра естетика посмішки – гармонізація тіней від міжзубних проміжків при різних кутах висвітлення і при різному спектрі освітлення, ракурсування посмішки під фото або під відео зйомку, під павільйону або натурну зйомку.

Червона естетика посмішки – мімічні і анатомічні фактори червоної облямівки губ впливають на гармонійність посмішки, симетрія і об’єм губи, ступінь оголення зубів і ясен, методи впливу (татуаж і ін’єкційна пластика, френулокорекція і вестибулопластика), протоколи вписування зубних реконструкцій в анатомо – фізіологічні особливості пацієнта .

Час

(п'ятниця) 10:00 - 18:00

Місце знаходження

Навчальний Центр Dent up

вул. Дарницький Бульвар, 8, м. Київ

Організатор

Лектори на цій події

  • Коритнюк Олексій

    Коритнюк Олексій

    Доцент, кандидат медичних наук, клінічний консультант, віце-президент і представник ADA (Американська Стоматологічна Асоціація) в країнах СНД.


Інші події

жовтень

27жов10:0018:00ЗАСТОСУВАННЯ ІН'ЄКЦІЙНИХ МЕТОДИК КОСМЕТОЛОГІЇ В СТОМАТОЛОГІЇНавчальний Центр Dent up, вул. Дарницький Бульвар, 8, м. КиївКраїна / Місто:Україна / Київ 0 Додати до обраних

27жов09:0018:00Невідкладні стани в стоматолгіїSENSE education, вул. Конторська 5-Б, м. ХарківКраїна / Місто:Україна/Харків 0 Додати до обраних

26жов(жов 26)10:0027(жов 27)18:00Безметалеві реставрації в практиці лікаря-стоматологам. УжгородКраїна / Місто:Україна/Ужгород 0 Додати до обраних

26жов(жов 26)10:0027(жов 27)18:00Використання методу субантральної аугментації при реабілітації дистальних відділів верхньої щелепи з використанням дентальних імплантівНЦ "Максимус", вул. Котика, 4, м. ЛьвівКраїна / Місто:Україна / Львів 0 Додати до обраних

Контакти:      +38 (063)  557 3105        dentalcalendar1@gmail.com
X
X
X
X