Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.
Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.

Др Джозеф КАН. Київ

вересень, 2019

20вер09:0017:00Др Джозеф КАН. Київм. КиївКраїна / Місто:Україна / Київ

Більше

Деталі події

Естетика ,,на імплантатах,, у фронтальній зоні:
22 роки досвіду – факти і фікція

Створюючи естетичні реставрації на імплантатах у фронтальній зоні з гармонійним ясеневим контуром, ми поєднуємо науку і мистецтво. Розуміння біологічних та фізіологічних обмежень зі сторони твердих та м’яких тканин допоможе нам прогнозованіше вирішувати естетично легкі та складні клінічні випадки.
Ця міждисциплінарна презентація торкнеться ортодонтії, пародонтології та відновної стоматології, з головним фокусом на сучасні філософії та методології лікування ділянок втрачених зубів, а також на клінічні випадки пацієнтів, котрі мають безнадійний зуб, готовий до екстракції, у естетичній зоні.
Наголос буде поставлено на важливих питаннях діагностики, планування, виконання хірургічного та ортопедичного етапу, для досягнення оптимального результату.

План курсу:
Як передбачити кінцевий результат при імплантації в естетичній зоні?
Негайна імплантація vs. Відстрочена імплантація vs. Концепції раннього відновлення зуба.
Методика щита, чи це життєздатна концепція?
Концепції застосування графтів твердих і м’яких тканин та можливі обмеження.
Менеджмент сосочків: імплантат і природний зуб.
Рецесії та втрата сосочків на імплантатах, етіологія і лікування.
Менеджмент ускладнень на хірургічних та ортопедичних етапах.
Міждисциплінарні підходи.
Довготривалі клінічні випадки: 5, 10, 15, 20 років.
Тимчасове протезування – який же оптимальний контур?
Вибір оклюзійної концепції.

 

Реєстрація за тел. 067 652 00 44

Час

(п'ятниця) 09:00 - 17:00

Місце знаходження

м. Київ

Організатор

Лектори на цій події

  • Joseph Kan

    Joseph Kan

    Др. Кан закінчив факультет Ортопедичної та Хірургічної стоматології університету Лома Лінда. Професор та керівник приватної клініки. В 1997 році Др. Кан отримав нагороду Best Research Award від Академії Остеоінтеграції, в 2003 Judson Hinckey Scientific Award, і в 2005 Robert James Implant Achievement Award. Др. Кан є одним з редакторів видання International Journal of Periodontics and Restorative Dentistry and the International Journal of Esthetic Dentistry. Автор більше 90-та публікацій на тематику міждисциплінарної стоматології, менеджмент твердих та м’яких тканин а також концепції негайного відновлення втраченого зуба.

Контакти:      +38 (063)  557 3105        dentalcalendar1@gmail.com
X
X
X
X