Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.
Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.

З чого починається періохірургія. Методологія хірургічного етапу

вересень, 2019

15вер09:0018:00З чого починається періохірургія. Методологія хірургічного етапу

Більше

Деталі події

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Курс розрахований на лікарів, які починають хірургічну практику.
На курсі буде розглянуто сучасний погляд на хірургічне лікування. Методологічна діагностика, визначення факторів ризику, вибір оптимальної хірургічної техніки, коректна післяопераційна підтримка дозволять спрогнозувати успіх лікування. Знання і використання модифікованих малоінвазивних розрізів, опираючись на анатомічні особливості кровопостачання, адекватне накладання швів дозволять краще проводити менеджмент м’яких тканин.

ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА складається з:

1. Вступ. Анатомічні особливості, на які необхідно звертати увагу при обстеженні пацієнта. Цементно-емалеве з’єднання. Супракрестальний комплекс. Оцінка пародонтальних ризиків. Основні індекси. Прогноз перспективи зуба. Міжзубні сосочки і м’які тканини в ділянці відсутніх зубів. Інструментарій.

2. Розрізи. Кровопостачання і критерії вибору методики розрізів у різних ділянках. Послаблюючі розрізи. Повношарові і розщеплені клапоті.

3. Мікрохірургічний погляд. Шви, принципи накладання, різновиди (вузловий, матрацний, стабілізуючий субперіостальний і інші).

ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА
Проведення розрізів. Формування повношарових і розщеплених клаптів, мобілізація їх і гармонійне вкладання. Накладання різноманітних швів.

Практичні навички: після проходження 1-го модуля Ви зможете:
– розуміти анатомічні та фізіологічні особливості пародонту (біологічна ширина, планування створення міжзубних сосочків, проміжної мостоподібної конструкції щодо слизової;
– розуміти прогноз збереження зуба;
– робити обгрунтовані розрізи (повношаровий і розщеплений клапті), проводити менеджмент м’яких тканин в залежності від клінічної ситуації, у тому числі при видаленні дистопованих та ретинованих зубів;
– вибрати правильну хірургічну стратегію і уникати небажаних ускладнень, які можуть бути пов’язані з неправильним розрізом і накладанням швів.

Вартість: 7500 грн.
До 01.07 діє пропозиція: мінус 10% від вартості курсу.

Питання за телефоном: +38 (097) 693 32 37

Час

(неділя) 09:00 - 18:00

Місце знаходження

SENSE education

вул. Конторська 5-Б, м. Харків

Організатор

SENSE education

Лектори на цій події

  • Обухівський Юрій

    Обухівський Юрій

    Лікар стоматолог-хірург, співзасновник Української Академії пародонтології (UAP), член правління (UAP), лектор проекту Perioschool, член Міжнародної команди Імплантологів (ITI SС Kiev Study Club Member), приватна практика в Києві.

X
X
X
X