Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.
Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.

Курс КТ діагностика у дітей і підлітків з Л.Дахно

червень, 2019

21чер09:0018:00Курс КТ діагностика у дітей і підлітків з Л.Дахном.ХарківКраїна / Місто:Україна/Харків 0 Додати до обраних

more

Event DetailsВідкриваємо реєстрацію на курс для ортодонтів “КТ діагностика у дітей і підлітків. Прееруптивна патологія, кіста, пухлини, травми.”

Онлайн оплата: http://ortosystem.com.ua/event/dahno-harkiv-21-06-kt-diagnostyka-u-ditej-i-pidlitkiv/

Вартість курсу: 4200 грн

Телефони для уточнень:
тел.: (032) 225-59-75,
(067) 314-17-93

План лекції:
1. Хронологія і рентгенологічна картина всіх стадій розвитку молочних і постійних зубів; генетичні, системні та місцеві фактори, що впливають на формування органічної матриці і процес мінералізації твердих тканин зубів, які в свою чергу впливають на виникнення різних мальформацій і патологій.

2. Клінічні ситуації, які є показаннями до проведення рентгенографії і КЛКТ у дітей різних вікових груп; променеве навантаження на пацієнтів.

3. Аномалії розвитку, дисморфії і регресивні зміни, такі як гіподонтія і гіпердонтія, недосконалий дентиногенез і амелогенез, гіперплазія цементу, одонтодисплазії, ретиновані зуби – коли, як і чому ?.

4. Резорбції зубів: фізіологічні, індуковані травмою, запальні, як симптом синдромів (розберемо основні), спонтанні на тлі стрибка зростання при зміні зубів, внаслідок ендогенного пошкодження зубного ряду, що супроводжуються затримкою прорізування і ідіопатичні резорбції коренів, яким не передували ні травматичне, ні променева дія, ні стоматологічні втручання.

5. Сучасна класифікація, етіологія та радіосеміотика одонтогенних і неодонтогенних, запальних і незапальних кіст. Кісти, обумовлених порушенням розвитку; псевдокісти, одонтогенні пухлини, гемартоми і дисплазії, неодонтогенні пухлини і пухлиноподібні стани.
Як побачити, диференціювати та супроводжувати об’ємні утвори щелеп і дисплазії в дитячому та підлітковому віці.

 

Time

(Friday) 09:00 - 18:00

Location

м.Харків

Organizer

Speakers for this event

  • Лариса Дахно

    Лариса Дахно

    У 1993 році закінчила стоматологічний факультет київського медичного інституту ім. А. А. Богомольця. Активно працює в секторі приватної стоматологічної практики з 1997 року. Лікар стоматолог хірург, лікар рентгенолог, кандидат медичних наук, засновник і керівник стоматологічної клініки доктора Дахно, м.Київ та Central Laboratory Diagnosis Of The Head (www.tomograf.ua). Бере активну участь у розвитку щелепно-лицевої радіології та хірургії, пропагує принципи доказової медицини. Значна наукова робота відображена в десятках опублікованих наукових статтях в Україні і за кордоном, в тому числі в матеріалах міжнародних конгресів з анатомії, щелепно-лицевої хірургії, стоматологічної імплантації, остеології і радіології. З 2003 року предметом наукового інтересу є вивчення даних комп’ютерної томографії, послідовна графічна комп’ютерна обробка цих даних з метою планування хірургічного втручання в черепно-щелепно-лицевої ділянки. Клінічне використання стереолітографії і хірургічних направителів призвело до значного зниження інтра – і післяопераційних ускладнень. У 2004 році займалася вивченням діагностичних можливостей і практичного застосування даних КТ на кафедрі Cranio And Maxillofacial Surgery проф. J.M.N. Poukens (University Hospital Maastricht, The Netherlands). На сьогоднішній день має досвід читання даних КТ різної патології щелепно-лицевої ділянки більше 20000 пацієнтів, планування ортогнатичних, реконструктивних операцій черепно-щелепно-лицевої ділянки та стоматологічної імплантації у більш ніж 5000 пацієнтів.


Інші події