Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.
Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.

Мультиюніти

липень, 2019

27лип09:0018:00МультиюнітиUp & Do, Провулок Новонародний, 2, м.КиївКраїна / Місто:Україна / Київ

Більше

Деталі події

Програма курсу:
🔘Теоретична частина – коли застосовувати мультиюніти?
🔘Одиночні, мостоподібні, full-arch незнімні конструкції.
🔘Типи фіксації незнімних ортопедичних конструкцій.
🔘Конструктивні елементи системи для протезування в умовах непаралельності опорних імплантатів.
🔘Види мультиюнітів: прямі та кутові.

Вартість та детальна інформація за тел.:

📱+38 (‎067) 180-66-81
📱+38 (044) 501 22 14

Час

(субота) 09:00 - 18:00

Місце знаходження

Up & Do

Провулок Новонародний, 2, м.Київ

Організатор

Лектори на цій події

  • Анатолій Пальчиков

    Анатолій Пальчиков

    Лікарське кредо – «увага та турбота». У лікуванні найважливіше – планування і комунікація між етапами та виконавцями зі зрозумілим і досяжним клінічним результатом. Лікування повинно бути якісним, а його результат – мати позитивний довгостроковий прогноз. У роботі використовую всі види незнімного та знімного протезування на зубах і імплантатах, різноманітні технології та сучасні матеріали. У 2000 році закінчив стоматологічний факультет Національного медичного університету ім. акад. О.О. Богомольця З 2000 по 2002 рр. проходив навчання в інтернатурі за спеціальністю «Ортопедична стоматологія» на кафедрі ортопедичної стоматології Національної медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика (очний цикл) та на базі Київської міської клінічної стоматологічної поліклініки (заочний цикл). З 2002 по 2004 рр. проходив навчання у клінічній ординатурі на кафедрі ортопедичної стоматології Інституту стоматології НМАПО ім. П. Л. Шупика за фахом «Ортопедична стоматологія». З 2004 по 2007 рр. навчався в очній аспірантурі на кафедрі ортопедичної стоматології Інституту стоматології НМАПО ім.П.Л.Шупика. З 2007 року по теперішній час працює на посаді головного лікаря клініки «Смайл» З 2008 року обіймає посаду асистента кафедри ортопедичної стоматології Інституту стоматології НМАПО ім. П. Л. Шупика. У квітні 2010 року успішно захистив кандидатську дисертацію на тему «Клініко-експериментальне обгрунтування застосування безметалевих конструкцій для заміщення дефектів коронок зубів». Проводить лекційні, семінарські та практичні заняття на кафедрі ортопедичної стоматології Інституту стоматології НМАПО та на клінічній базі академії. Є співавтором курсу по протезуванню на імплантатах, проводить регулярні навчальні курси на базі Академії підвищення кваліфікації лікарів-стоматологів «Up & Do». Співавтор навчального посібника «Ортопедична стоматологія. Тестові завдання ». Автор та співавтор понад 20 наукових публікацій в профільних виданнях та доповідях на конференціях та симпозіумах. Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Ортопедична стоматологія». Постійно відвідує курси, семінари, конференції, симпозіуми та дискусійні клуби.

Контакти:      +38 (063)  557 3105        dentalcalendar1@gmail.com
X
X
X
X