Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.
Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.

Міждисциплінарна пародонтологічна конференція

червень, 2019

21чер(чер 21)10:0023(чер 23)18:00Міждисциплінарна пародонтологічна конференціяГотель "Ramada Encore", Столичне шосе, 103. м. КиївКраїна / Місто:Україна / Київ 0 Додати до обраних

more

Event Details

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Запрошуємо вас відвідати “Міждисциплінарну пародонтологічну конференцію”!

В рамках події на вас чекатиме насичений лекційний день (21 червня): лекції від 6-ти лекторів та секція клінічних випадків, де будуть представлені 3 кейси.
А також 5 майстер-класів від: Роман Нестор (Roman Nestor) (20 червня), Carlo Ghezzi (22-23 червня), Yura Gundyak, Vitalii Bogachuk та Myroslav Solonko (22 червня).

Деталі та реєстрація за посиланням: http://events.uaperio.org/multidisciplinary_conf

Time

21 (Friday) 10:00 - 23 (Sunday) 18:00

Location

Готель "Ramada Encore"

Столичне шосе, 103. м. Київ

Speakers for this event

 • Віталій Богачук

  Віталій Богачук

  Лікар-стоматолог, спеціаліст в області естетичної стоматології та ендодонтії. Власна практика - "Bogachuk Dental Studio" Володар звання "Кращий реставратор за версією OHI-S" у номінації непряма реставрація. Автор курсів: «Естетична реставрація. Відтворення первинного дизайну» та «Рецепти успіху сучасної ендодонтії». Активний учасник інтернет-проектів: Micro Vision, Style italiano, Nexus. Учасник Української ендодонтичної спільноти. Стоматологічна практика з використання операційного мікроскопа протягом 5 років.

 • Карло Гецці

  Карло Гецці

  Являється доповідачем на національних і міжнародних курсах і конгресах. Відкрив освітній центр для аспірантів і стоматологів. Протягом 9 років був викладачем в галузі стоматологічного протезування.

 • Мирослав Солонько

  Мирослав Солонько

  Післядипломна програма підготовки пародонтологів Університет Комплюткенс (Мадрид); Стипендіат програми ITI Scholarship Університет Гонконгу; Практикуючий пародонтолог; Директор ITI Study Club-Lviv; Співзасновник та президент ГО "Українська Академія Пародонтології".

 • Роман Нестор

  Роман Нестор

  Кандидат медичних наук. Магістр медицини. Випускник Львівського Національного Медичного Університету імені Данила Галицького. Засновник, головний лікар міжнародного медично-навчального центру стоматології та косметології NESTORCLINIC®. Президент організації “Клуб Молодих Стоматологів”. Член організації International Team for Implantology. Член організації Ukrainian Academy of Periodontology. Автор статей та публікацій у спеціалізованих виданнях за напрямком ортопедична стоматологія.

 • Фаді Хаєк

  Фаді Хаєк

  Засновник Української спілки лінгвальної ортодонтії та її президент в 2011-2014 рр. Сертифікований ортдонт по системах Incognito (2009 р.) та WIN (2011 р.). Проходив клінічне навчання у Німеччині, Англії та Щвеції. З 2015 р. навчається та працює у м.Стокгольм в ортодонтичній клініці від інституту Істмана та з 2018 р. працює у м.Львові в «Nestor Clinic».

 • Юрій Гундяк

  Юрій Гундяк

  Приватна практика м. Яремче. Пройшов повний курс навчання у Доменіко Массіроні та Карло Гетсі. Щороку проходить навчання у провідних спеціалістів Європи. В практиці використовує операційний миікроскоп.


Інші події

Країна / Місто:

All

Event Organizer:

All

08гру10:0018:00Принципи пародонтологічного підходу в лікуваннім. УжгородКраїна / Місто:Україна/Ужгород 0 Додати до обраних

08гру10:0018:00Юридичний практикум для стоматологів: ліцензування, перевіркиГотель "Гагарін", вул. Гагарінське плато, 5б, м.ОдесаКраїна / Місто:Україна/Одеса 0 Додати до обраних

08гру10:0015:00Коффердам-запорука успіхуPearlStom, вул. Палубна, 12, м. ОдесаКраїна / Місто:Україна/Одеса 0 Додати до обраних

08гру09:0019:00Повторне ENDO-робота ENDOдонтистаMicroinfinity Club, вул. Пушкінська, 19б, м. КиївКраїна / Місто:Україна / Київ 0 Додати до обраних

07гру10:0018:00День імплантології у Чернівцяхм. ЧернівціКраїна / Місто:Україна/Чернівці 0 Додати до обраних

Контакти:      +38 (063)  557 3105        dentalcalendar1@gmail.com
X
X
X
X