Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.
Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.

Он-лайн вебінар “Планування імпалантації в залежності від типу майбутнього протеза”

липень, 2019

15лип19:0022:00Он-лайн вебінар "Планування імпалантації в залежності від типу майбутнього протеза"

Деталі події

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Програма:
– Вибір розміру імплантату
– Принципи конструювання протезів
– К-сть та позиції імплантатів при частковій та повній адентії

Час

(понеділок) 19:00 - 22:00

Організатор

DentOnline

Лектори на цій події

  • Щепанський Борис

    Щепанський Борис

    10 років викладацького досвіду; Асистент кафедри ортопедичної стоматології Львівського медичного інституту; Викладач курсу “Імплантологія” кафедри ортопедичної стоматології Львівського медичного інституту; Викладач “Медичний коледж “Монада”; Лауреат обласної премії талановитим молодим вченим і спеціалістам Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради за значні досягнення в галузі науки, які сприяють подальшому розвитку соціально-економічних перетворень у регіоні й утверджують високий авторитет науковців Львівщини в Україні та світі; Проходив практику в Інституті стоматології медичного університету м. Люблін, Польща; Проходив стажування по імплантології в клініці президента міжнародного відділу Асоціації імплантологів Німеччини професора Мазен Тамімі у м. Амман, Йорданія; Автор 5 статей в українських фахових наукометричних журналах, 1 статті в іноземному наукометричному журналі, 2 тез доповідей на міжнародних конференціях та 2 тез доповідей на міжнародних конгресах.

X
X
X
X