Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.
Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.

Основи хірургічної стоматології

серпень, 2019

31серп09:0018:00Основи хірургічної стоматологіїUp & Do, Провулок Новонародний, 2, м.КиївКраїна / Місто:Україна / Київ

more

Event Details

Програма курсу:

🔶особливості анатомії тканин щелепно-лицевої ділянки;
🔶види анестезії для роботи в різних ділянках порожнини рота;
🔶конструктивні особливості голок, що застосовуються в хірургічній
практиці;
🔶види шовного матеріалу: плюси і мінуси;
🔶види хірургічних швів, особливості накладання і зняття швів;
🔶інструменти для роботи з клаптями і для накладання швів;
🔶види клаптів; дизайн клаптя, способи відшаровування;
🔶передопераційна підготовка;
🔶методи пластики м’яких тканин в різних ділянках щелепи;
🔶фази загоювання рани;
🔶особливості приживлення трансплантатів.

Всім учасникам надаються оптичні системи збільшення Univet.

Детальна інформація за тел.:
📞+38 067 180 66 81

Time

(Saturday) 09:00 - 18:00

Location

Up & Do

Провулок Новонародний, 2, м.Київ

Organizer

Speakers for this event

  • Валерій Камінський

    Валерій Камінський

    У 1998 році – з відзнакою закінчив магістратуру на кафедрі щелепно-лицевої хірургії Київської медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика (спеціальність – хірургічна стоматологія). Не припиняючи наукової діяльності на кафедрі, працював спочатку в районній поліклініці №1 м.Києва (1997 – 1999 рр.), А потім в приватних стоматологічних клініках. У 2002 році захистив дисертаційну роботу на тему «Клінічне обгрунтування застосування остеотропної кераміки в комплексному лікуванні хворих з посттравматичними дефектами нижньої щелепи» та отримав вчений ступінь «Кандидат медичних наук». З 2001 року – асистент, а з 2007 року – доцент кафедри щелепно-лицевої хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика Є автором та співавтором понад 50 наукових робіт і програм. Активний учасник понад 140 симпозіумів, семінарів та конференцій, які проводилися як в Україні, так і за кордоном. Стажувався в Німеччині, США, Італії, Швейцарії, Ізраїлі. Член Вченої ради Інституту стоматології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика. Член Німецької асоціації імплантологів DGZI, Української асоціації щелепно-лицевих хірургів та хірургів-стоматологів, Асоціації імплантологів України АІУ. Дійсний член міжнародної команди імплантологів ITI, має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Хірургічна стоматологія».