Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.
Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.

Основні етапи успішного ендодонтичного лікування

лютий, 2020

21лют10:0018:00Основні етапи успішного ендодонтичного лікуванняНавчальний Центр Pro-Dent, вул. Деміївська 13, м. КиївКраїна / Місто:Україна / Київ 0 Додати до обраних

Більше

Деталі події

Семінар
 • Сучасний погляд на проведення ендодонтичного лікування. Основні тенденції у проведенні ендодонтичного лікування
 • Методи діагностики в ендодонтії , техніка рентгенологічного дослідження. Особливості та рекомендації щодо використання КТ для діагностики та прогнозування ведення ендодонтичного лікування.
 • Особливості створення доступу до усть кореневих каналів залежно від особливостей анатомії пульпових порожнин зубів. Використання ультразвуку для створення «коврової доріжки». Типи насадок, особливості роботи та експлуатації.
 • Методи визначення робочої довжини. Визначення робочої довжини зуба за допомогою апекслокації.
 • Особливості медикаментозної обробки кореневих каналів. Іригація кореневого каналу. Порівняльна характеристика використання різних способів іригації кореневого каналу. Засоби для медикаментозної обробки та розширення кореневих каналів, показання до їх застосування.
 • Ендодонтичне лікування при повністю сформованій системі кореневих каналів постійних зубів. Інструментальна обробка системи кореневих каналів. Огляд Ni-Ti інструментів. Правила роботи з ротаційними Ni-Ti інструментами. Особливості використання однофайлових систем.
 • Особливості застосування препаратів кальцію в ендодонтичній практиці постійних зубів.
 • Можливості обтурації зубів. Критерії проведення постійної обтурації. Огляд методів постійної обтурації кореневих каналів. Обтуруючі матеріали та інструментарій. Техніка обтурації кореневих каналів методом вертикальної конденсації гутаперчі.
Практична частина
 • Особливості роботи з апекслокатором. Демонстрація апекс локатора, рекомендації щодо використання.
 • Використання ультразвуку на різних етапах проведення ендодонтичного лікування. Основні типи насадок та їх застосування.
 • Використання ендомотору. Робота з обертовими файлами. Використання систем інструментів на ендоблоках та на видалених зубах.
 • Демонстрація методик обтурації. Проведення гарячої вертикальної конденсації гутаперчі.

Додаткова інформація за телефоном/Viber 096 211 28 93

Час

(п'ятниця) 10:00 - 18:00

Місце знаходження

Навчальний Центр Pro-Dent

вул. Деміївська 13, м. Київ

Лектори на цій події

 • Попович Іван Юрійович

  Попович Іван Юрійович

  Кандидат медичних наук, доцент кафедри терапевтичної стоматології «Українська медична стоматологічна академія». Проходив навчання в навчальному центрі Dentsply De Trey (Konstanz, Німеччина), університеті Zurich (Швейцарія), Дунайському приватному медичному університеті (Кремс на Дунаї, Австрія). Автор понад 70 статей з реставраційної стоматології, ендодонтії та пародонтології та 8 патентів.


Інші події

Країна / Місто:

All

Event Organizer:

All

16лют10:0018:00Курс: Видалення зубів. Атипове та атравматичне видаленняНавчальний Центр Pro-Dent, вул. Деміївська 13, м. КиївКраїна / Місто:Україна / Київ 0 Додати до обраних

16лют09:0018:00Плазма в стоматології та хірургіїНавчальний Центр DSpace, вул. Костянтинівська, 22/17а. м. КиївКраїна / Місто:Україна / Київ 0 Додати до обраних

15лют10:0018:00Відкритий синус-ліфтинг: базові принципи та методика виконанняНавчальний Центр Pro-Dent, вул. Деміївська 13, м. КиївКраїна / Місто:Україна / Київ 0 Додати до обраних

15лют(лют 15)10:0016(лют 16)18:00Первинна ендодонтіяНавчальний центр DEC, Арх. Артинова , 36а, м. ВінницяКраїна / Місто:Україна/Вінниця 0 Додати до обраних

15лют(лют 15)10:0016(лют 16)18:00ПРОФЕСІЙНА ГІГІЄНА ПОРОЖНИНИ РОТА: від теорії до практикиГотель "Гагарін", вул. Гагарінське плато, 5б, м.ОдесаКраїна / Місто:Україна/Одеса 0 Додати до обраних

Контакти:      +38 (063)  557 3105        dentalcalendar1@gmail.com
X
X
X
X