Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.
Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.

Пародонтологічна абетка від А .. до Я

червень, 2019

28чер(чер 28)10:0030(чер 30)19:00Пародонтологічна абетка від А .. до ЯPearlStom, вул. Палубна, 12, м. ОдесаКраїна / Місто:Україна/Одеса 0 Додати до обраних

more

Event Details

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

День 1

 • Будова і функції тканин пародонта.
 • Сучасні уявлення про етіологію і патогенез захворювань пародонту. Загальні і місцеві фактори ризику. Систематика хвороб пародонту, класифікації.
 • Гінгівіти. Генералізований пародонтит. Агресивні форми пародонтиту. Диференціальна діагностика, план лікування. Фази лікування: системна (діагностична) фаза; етіологічна (гігієнічна) фаза; корегуюча і реконструктивна терапія; підтримуюча терапія.
 • Мультидисциплінарний підхід. Роль хірургічних, ортодонтичних та ортопедичних методів у комплексному лікуванні хворих на пародонтит. Критерії ефективності лікування, віддалені результати.

день 2

 • Біоплівка: сучасні уявлення, структура, властивості. Механічний і хімічний контроль біоплівки. Індивідуальна і професійна гігієна порожнини рота в осіб із захворюваннями пародонту.
 • Раціональна антимікробна терапія генералізованого пародонтиту. Показання до застосування антибіотиків, препарати вибору, схеми призначення. Системи локальної доставки лікарських препаратів в пародонтальні кишені. ПеріоЧіп: покази, спосіб застосування.
 • Методи загальної та місцевої протизапальної терапії.
 • Альтернативні методи антимікробної і протизапальної терапії: озонотерапія; лазерний кюретаж; фотодинамічна терапія.

день 3

 • Імунологічні аспекти діагностики і лікування захворювань пародонту. Імунна система: структура, варіанти і механізми імунної відповіді. План імуно-лабораторного обстеження.
 • Імунопатологія. Первинні і вторинні імунодефіцити. Прояви імунодефіцитних станів в порожнині рота. Герпетична інфекція. Кандидоз порожнини рота. Віч інфекція. Виразково-некротичний гінгівіт, пародонтит. Сучасні підходи до діагностики та лікування. Адаптогенні і імунотропні препарати.
 • Аутоімунний синдром. Алергічні реакції в порожнині рота. Десквамативний гінгівіт: етіологія, клініка, діагностика, лікування.
 • Медикаментозно-індукована гіперплазія ясен: етіологія, патогенез, лікування.
 • Регенеративна пародонтологія. Тканинна біоінженерія і клітинна терапія. Теоретичні та практичні аспекти застосування різних продуктів збагаченої тромбоцитами плазми (PRP) в пародонтології та імплантології. Застосування препаратів гіалуронової кислоти в стоматології.

Майстер клас

Алгоритм професійної гігієни порожнини рота у дітей і дорослих із захворюваннями пародонту. Апаратура, інструментарій, насадки, порошки. Відпрацювання мануальних навичок скейлінга і кюретаж пародонтальних кишень на моделях. Поширення друкованої продукції.

Майстер-клас проводиться в групі після одного з днів курсу.

 • Кожному учаснику надається сертифікат.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВАРТОСТІ УЧАСТІ:

-Основна вартість: 6000 грн

Майстер-клас – 700 грн

-При реєстрації 3 учасників і студентам: 5300 грн

Майстер-клас – 700 грн

При передоплаті за 30 днів до початку курсу:

-Основна вартість: 5300 грн

Майстер-клас – 700 грн

-При реєстрації 3 учасників, студентам і інтернам:  5000 Грн

Майстер-клас – 700 грн

Time

28 (Friday) 10:00 - 30 (Sunday) 19:00

Location

PearlStom

вул. Палубна, 12, м. Одеса

Speakers for this event

 • Чумакова Юлія Генадіївна

  Чумакова Юлія Генадіївна

  Доктор медичних наук, професор.

  Доктор медичних наук. Професор кафедри загальної стоматології Одеського медичного інституту Міжнародного гуманітарного університету. Генеральний секретар Асоціації лікарів-пародонтологів України, Віце-президент Асоціації лазерної стоматології України. Член European Federation of Periodontology (EFP). Опініон-лідер компанії EMS (Швейцарія). З 1997 р по 2015 р. - завідуючий відділом захворювань пародонту Державної установи «Інститут стоматології НАМН України». Приватна медична практика: лікар-пародонтолог клініки «Медиан», м.Одеса. Автор понад 150 публікацій в наукових журналах, співавтор 5 книг, 6 Патентів України.

  Доктор медичних наук, ...


Інші події

Країна / Місто:

All

Event Organizer:

All

08гру10:0018:00Принципи пародонтологічного підходу в лікуваннім. УжгородКраїна / Місто:Україна/Ужгород 0 Додати до обраних

08гру10:0018:00Юридичний практикум для стоматологів: ліцензування, перевіркиГотель "Гагарін", вул. Гагарінське плато, 5б, м.ОдесаКраїна / Місто:Україна/Одеса 0 Додати до обраних

08гру10:0015:00Коффердам-запорука успіхуPearlStom, вул. Палубна, 12, м. ОдесаКраїна / Місто:Україна/Одеса 0 Додати до обраних

08гру09:0019:00Повторне ENDO-робота ENDOдонтистаMicroinfinity Club, вул. Пушкінська, 19б, м. КиївКраїна / Місто:Україна / Київ 0 Додати до обраних

07гру10:0018:00День імплантології у Чернівцяхм. ЧернівціКраїна / Місто:Україна/Чернівці 0 Додати до обраних

Контакти:      +38 (063)  557 3105        dentalcalendar1@gmail.com
X
X
X
X