Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.
Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.

Правовий захист лікаря-стоматолога. Вебінар

липень, 2019

25лип18:0021:00Правовий захист лікаря-стоматолога. Вебінар

Більше

Деталі подіїВ рамках вебінару будуть розглянуті наступні питання:
– запобігання конфліктам з пацієнтами та алгоритм дій при їх виникненні
– порядок ведення медичної документації в стоматології
– механізми юридичного захисту лікаря-стоматолога
– межі юридичної відповідальність лікаря-стоматолога та стоматологічної клініки

Вебінар для власників та керівників стоматологічних клінік, лікарів-стоматологів.

Під час вебінару буде відведений час для відповіді на запитання слухачів.
Учасники вебінару отримають електронний сертифікат.
Вартість участі – 800 грн.
Залишились запитання? Телефонуйте 044 223 06 50

Час

(четвер) 18:00 - 21:00

Організатор

Лектори на цій події

  • Олена Бабич

    Олена Бабич

    Освіта: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, юридичний факультет, магістр права, диплом з відзнакою, 2003 рік. Досвід: Олена Бабич займається юридичною практикою з 1999 року. Серед компетенцій Олени - супровід господарської діяльності підприємств, а також представництво клієнтів у господарських, цивільних, трудових і сімейних спорах. В сімейному праві Олена спеціалізується у спорах щодо розірвання шлюбу, розподілу майна подружжя, визначення, зміни місця проживання дітей, виїзду дітей за межі України без згоди і супроводу одного із батьків, визнання, скасування батьківства тощо. Починаючи з 2003 року спеціалізується також у сфері медичного права. Як експерт в галузі медичного права пані Бабич консультує провідні медичні установи різного профілю, в тому числі з питань господарського, трудового права та має значний досвід у побудові ефективної моделі правового забезпечення внутрішніх бізнес-процесів медичних закладів. Cудова практика у так званих "медичних справах" є однією з найбільших серед українських юристів. Це справи щодо відшкодування матеріальної та моральної шкоди внаслідок надання медичних послуг неналежної якості, захисту інтересів лікувальних установ у трудових спорах, захисту честі, гідності і ділової репутації медичних працівників. У квітні 2017 року дослідження «Вибір клієнта. ТОП 100 найкращих юристів України - 2017» відзначило Олену Бабич серед лідерів практики «медичне право / фармацевтика». У жовтні 2018 року Олена Бабич знову була визнана одним із кращих юристів України в практиці «медичне право / фармацевтика» за версією дослідження «Вибір клієнта. ТОП 100 найкращих юристів України - 2018», яке проводилося «Юридичною газетою». З 2011 року Олена Бабич є співорганізатором щорічної конференції у сфері менеджменту в медицині "Медичний заклад: організація та управління". У 2017 році організувала перший Legal Medical Forum – спеціалізований захід, присвячений юридичним питанням у галузі медицини, який зібрав власників, головних лікарів медичних закладів та юристів, які практикують у медичному праві. З 2009 року Олена Бабич стала відома телеглядачам як адвокат телепроектів "Судові справи. Злочин і кара", а з 2011 року "Сімейний суд" на телеканалі "Інтер". З 2017 року – ведуча програми «Школа права» на телеканалі «Київ». У 2018 році Олена організувала Авторську правничу майстерню Legal Lab - платформу юридичних заходів для медичних працівників. Членство: Асоціація правників України Асоціація адвокатів України Член Правління Асоціації приватних медичних закладів України Голова комітету медичного права Ради адвокатів Київської області

Контакти:      +38 (063)  557 3105        dentalcalendar1@gmail.com
X
X
X
X