Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.
Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.

Практичний курс Філа Реддінгтона

червень, 2019

29черв(черв 29)09:0030(черв 30)17:00Практичний курс Філа Реддінгтона

Більше

Деталі події

Ортопедичні конструкції з опорою на імплантати: пресовані керамічні коронки, цементовані на каркасі з матеріалу Pekkton з композитним відтворенням ясен.

Учасники курсу отримають всі необхідні знання для успішної інтеграції високоефективного полімеру Pekkton у свою щоденну практику, використовуючи багато робочих процесів, включаючи техніку BDT.

В ході курсу ми дізнаємося про переваги використання цієї методики роботи, показання до застосування, аналогові та цифрові способи роботи.

Реєстрація та інформація за телефонами:
+380 44 334 38 34
+380 44 334 38 35

Час

29 (субота) 09:00 - 30 (неділя) 17:00

Місце знаходження

Навчальний центр Yamamoto Dental Group

вул. Волинська,10 м. Київ

Організатор

Лектори на цій події

  • Філ Реддінгтон

    Філ Реддінгтон

    Володіє та управляє косметичною і імплантологічною лабораторією в Лідсі, Великобританія. Спеціалізується на зубній кераміці і проводить лекції та демонстрації у багатьох країнах. Останні п’ять років – постійний спікер, який виступає на безлічі симпозіумів і форумів в США, Японії, Кореї, Німеччині та Великобританії. Серед багатьох організацій, для яких він останнім часом читає лекції такі поважні організації, як ITI, ADI, BAAD і AO.

X
X
X
X