Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.
Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.

Протезування на імплантатах. Просунутий курс.

липень, 2019

13лип(лип 13)09:0014(лип 14)18:00Протезування на імплантатах. Просунутий курс.

Більше

Деталі події

Програма курсу:

Клінічна аналітика складання комплексного плану лікування.
Типи конструкцій: незнімні, умовно-знімні, знімні.

Класифікація і особливості:
✅одиночні конструкції: ідеальна протетична позиція;
✅планування оптимальної позиції і кількості імплантатів при виготовленні мостоподібних конструкцій і знімних / умовно-знімних протезів;
✅механіка навантажень на імплантати;
✅короткі та ультракороткі імплантати: особливості застосування;
✅обмежене кісткове і (або) м’якотканинна пропозиція: аугментація або ортопедичний компроміс?
✅терміни стабілізації і інтеграції імплантатів.

Сучасні протоколи навантаження;

Механічні ризики;

Варіанти закриття шахти фіксуючого гвинта;

Усунення ускладнень.

Вартість та детальна інформація за тел.:
📱+38 (‎067) 180-66-81
📱+38 (044) 501 22 14

 

Час

13 (субота) 09:00 - 14 (неділя) 18:00

Місце знаходження

Up & Do

Провулок Новонародний, 2, м.Київ

Організатор

Лектори на цій події

  • Анатолій Пальчиков

    Анатолій Пальчиков

    Лікарське кредо – «увага та турбота». У лікуванні найважливіше – планування і комунікація між етапами та виконавцями зі зрозумілим і досяжним клінічним результатом. Лікування повинно бути якісним, а його результат – мати позитивний довгостроковий прогноз. У роботі використовую всі види незнімного та знімного протезування на зубах і імплантатах, різноманітні технології та сучасні матеріали. У 2000 році закінчив стоматологічний факультет Національного медичного університету ім. акад. О.О. Богомольця З 2000 по 2002 рр. проходив навчання в інтернатурі за спеціальністю «Ортопедична стоматологія» на кафедрі ортопедичної стоматології Національної медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика (очний цикл) та на базі Київської міської клінічної стоматологічної поліклініки (заочний цикл). З 2002 по 2004 рр. проходив навчання у клінічній ординатурі на кафедрі ортопедичної стоматології Інституту стоматології НМАПО ім. П. Л. Шупика за фахом «Ортопедична стоматологія». З 2004 по 2007 рр. навчався в очній аспірантурі на кафедрі ортопедичної стоматології Інституту стоматології НМАПО ім.П.Л.Шупика. З 2007 року по теперішній час працює на посаді головного лікаря клініки «Смайл» З 2008 року обіймає посаду асистента кафедри ортопедичної стоматології Інституту стоматології НМАПО ім. П. Л. Шупика. У квітні 2010 року успішно захистив кандидатську дисертацію на тему «Клініко-експериментальне обгрунтування застосування безметалевих конструкцій для заміщення дефектів коронок зубів». Проводить лекційні, семінарські та практичні заняття на кафедрі ортопедичної стоматології Інституту стоматології НМАПО та на клінічній базі академії. Є співавтором курсу по протезуванню на імплантатах, проводить регулярні навчальні курси на базі Академії підвищення кваліфікації лікарів-стоматологів «Up & Do». Співавтор навчального посібника «Ортопедична стоматологія. Тестові завдання ». Автор та співавтор понад 20 наукових публікацій в профільних виданнях та доповідях на конференціях та симпозіумах. Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Ортопедична стоматологія». Постійно відвідує курси, семінари, конференції, симпозіуми та дискусійні клуби.

X
X
X
X