Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.
Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.

Професійна гігієна порожнини рота: від теорії до практики

жовтень, 2019

05жов(жов 5)10:0006(жов 6)18:00Професійна гігієна порожнини рота: від теорії до практикиГотель "Гагарін", вул. Гагарінське плато, 5б, м.ОдесаКраїна / Місто:Україна/Одеса 0 Додати до обраних

more

Event Details

ПЛАН:

1.Сучасне уявлення про біоплівки: стадії утворення, будова, властивості. Роль мікробної біоплівки в розвитку карієсу зубів, захворювань пародонту і периімплантатних тканин.
2.Методи боротьби з біоплівкою. Механічний і хімічний контроль біоплівки.
3.SRP (scaling and root planing). Ручні інструменти та електромеханічні апарати для видалення зубних відкладень. Порівняльна характеристика. П’єзокерамічні ультразвукові системи: апарати, модуль no-pain, насадки, показання до застосування.
4.Аппарати, наконечники (хендібластери) і порошки для повітряно-абразивної поліровки. Склад порошків, абразивність, порівняльна характеристика впливу на тверді тканини зуба, реставрації, тканини пародонту, поверхня імплантатів.
5.Менеджмент біоплівки: новий протокол GBT (guided biofilm therapy) від компанії EMS (Швейцарія). Нові профілактичні стандарти: комфорт і сприйняття пацієнта.
6.Сучасні протоколи професійної гігієни порожнини рота у дітей, у вагітних жінок, у дорослих з інтактним пародонтом, у осіб із захворюваннями пародонту, з дентальними імплантатами, з ортопедичними і ортодонтичними конструкціями.

Практична частина:
Ознайомлення з продукцією (інструменти, апарати, наконечники, насадки, порошки). Відпрацювання мануальних навичок на моделях.
Демонстрація сеансу професійної гігієни порожнини рота.
Відпрацювання мануальних навичок на пацієнтах (за згодою учасників групи).

телефон для запису/Viber +380979404039

Вартість: 4000 грн

умови:

При реєстрації групи з 3 осіб 3500 грн

Інтернам, студентам 3000 грн (Відпрацювання мануальних навичок з пацієнтами не включено в програму)

 • У вартість участі входить кава-брейк, обід.
 • Кожному учаснику видається іменний сертифікат.

Попередня оплата і є підтвердженням реєстрації для участі в семінарі.

 

Time

5 (Saturday) 10:00 - 6 (Sunday) 18:00

Location

Готель "Гагарін"

вул. Гагарінське плато, 5б, м.Одеса

Speakers for this event

 • Чумакова Юлія Генадіївна

  Чумакова Юлія Генадіївна

  Доктор медичних наук, професор.

  Доктор медичних наук. Професор кафедри загальної стоматології Одеського медичного інституту Міжнародного гуманітарного університету. Генеральний секретар Асоціації лікарів-пародонтологів України, Віце-президент Асоціації лазерної стоматології України. Член European Federation of Periodontology (EFP). Опініон-лідер компанії EMS (Швейцарія). З 1997 р по 2015 р. - завідуючий відділом захворювань пародонту Державної установи «Інститут стоматології НАМН України». Приватна медична практика: лікар-пародонтолог клініки «Медиан», м.Одеса. Автор понад 150 публікацій в наукових журналах, співавтор 5 книг, 6 Патентів України.

  Доктор медичних наук, ...


Інші події

жовтень

27жов10:0018:00ЗАСТОСУВАННЯ ІН'ЄКЦІЙНИХ МЕТОДИК КОСМЕТОЛОГІЇ В СТОМАТОЛОГІЇНавчальний Центр Dent up, вул. Дарницький Бульвар, 8, м. КиївКраїна / Місто:Україна / Київ 0 Додати до обраних

27жов09:0018:00Невідкладні стани в стоматолгіїSENSE education, вул. Конторська 5-Б, м. ХарківКраїна / Місто:Україна/Харків 0 Додати до обраних

26жов(жов 26)10:0027(жов 27)18:00Безметалеві реставрації в практиці лікаря-стоматологам. УжгородКраїна / Місто:Україна/Ужгород 0 Додати до обраних

26жов(жов 26)10:0027(жов 27)18:00Використання методу субантральної аугментації при реабілітації дистальних відділів верхньої щелепи з використанням дентальних імплантівНЦ "Максимус", вул. Котика, 4, м. ЛьвівКраїна / Місто:Україна / Львів 0 Додати до обраних

Контакти:      +38 (063)  557 3105        dentalcalendar1@gmail.com
X
X
X
X