Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.
Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.

Професійна гігієна порожнини рота: від теорії до практики

жовтень, 2019

04жов(жов 4)10:0005(жов 5)18:00Професійна гігієна порожнини рота: від теорії до практикиГотель "Гагарін", вул. Гагарінське плато, 5б, м.ОдесаКраїна / Місто:Україна/Одеса 0 Додати до обраних

more

Event Details

Теоретична частина :

1. Сучасні уявлення про біоплівки: стадії утворення, будова, властивості. Роль мікробної біоплівки в розвитку карієсу зубів, захворювань пародонту і переімплантатних тканин.

2. Методи боротьби з біоплівкою. Механічний і хімічний контроль біоплівки.

3. SRP (scaling and root planning). Ручні інструменти та електромеханічні апарати для видалення зубних відкладень. Порівняльна характеристика. Пьезокерамічні ультразвукові системи: апарати, модуль no-pain, насадки, покази до застосування.

4. Апарати, наконечники (хендібластери) і порошки для повітряно-абразивного полірування. Склад порошків, абразивність, порівняльна характеристика впливу на тверді тканини зуба, реставрації, тканини пародонту, поверхня імплантатів.

5. Менеджмент біоплівки: новий протокол GBT (g uided iofilm herapy) від компанії EMS (Швейцарія). Нові профілактичні стандарти: комфорт і сприйняття пацієнта.

6. Сучасні протоколи професійної гігієни порожнини рота у дітей, у вагітних жінок, у дорослих з інтактним пародонтом, у осіб із захворюваннями пародонту, з дентальними імплантатами, з ортопедичними і ортодонтичними конструкціями.

Практична частина :

 • Ознайомлення з продукцією (інструменти, апарати, наконечники, насадки, порошки).
 • Відпрацювання мануальних навичок на моделях.
 • Демонстрація сеансу професійної гігієни порожнини рота на пацієнта.
 • Відпрацювання мануальних навичок c пацієнтами тільки для дипломованих фахівців (за згодою учасників групи)

Кожному учаснику надається сертифікат.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВАРТІСТЬ УЧАСТІ:

Основна вартість: 4700 грн

При реєстрації за 30 днів до курсу- 4000 грн

При реєстрації групи з 3 осіб 3500 грн

Інтернам, студентам-3000 грн (Відпрацювання мануальних навичок c пацієнтами не включене в програму)

 • У вартість участь входить кава-брейк, обід.
 • Кожному учаснику видається іменний сертифікат.

Попередня оплата і є підтвердженням реєстрації для участі в семінарі.

тел.: +380979404039

Time

4 (Friday) 10:00 - 5 (Saturday) 18:00

Location

Готель "Гагарін"

вул. Гагарінське плато, 5б, м.Одеса

Speakers for this event

 • Чумакова Юлія Генадіївна

  Чумакова Юлія Генадіївна

  Доктор медичних наук, професор.

  Доктор медичних наук. Професор кафедри загальної стоматології Одеського медичного інституту Міжнародного гуманітарного університету. Генеральний секретар Асоціації лікарів-пародонтологів України, Віце-президент Асоціації лазерної стоматології України. Член European Federation of Periodontology (EFP). Опініон-лідер компанії EMS (Швейцарія). З 1997 р по 2015 р. - завідуючий відділом захворювань пародонту Державної установи «Інститут стоматології НАМН України». Приватна медична практика: лікар-пародонтолог клініки «Медиан», м.Одеса. Автор понад 150 публікацій в наукових журналах, співавтор 5 книг, 6 Патентів України.

  Доктор медичних наук, ...


Інші події

Країна / Місто:

All

Event Organizer:

All

08гру10:0018:00Принципи пародонтологічного підходу в лікуваннім. УжгородКраїна / Місто:Україна/Ужгород 0 Додати до обраних

08гру10:0018:00Юридичний практикум для стоматологів: ліцензування, перевіркиГотель "Гагарін", вул. Гагарінське плато, 5б, м.ОдесаКраїна / Місто:Україна/Одеса 0 Додати до обраних

08гру10:0015:00Коффердам-запорука успіхуPearlStom, вул. Палубна, 12, м. ОдесаКраїна / Місто:Україна/Одеса 0 Додати до обраних

08гру09:0019:00Повторне ENDO-робота ENDOдонтистаMicroinfinity Club, вул. Пушкінська, 19б, м. КиївКраїна / Місто:Україна / Київ 0 Додати до обраних

07гру10:0018:00День імплантології у Чернівцяхм. ЧернівціКраїна / Місто:Україна/Чернівці 0 Додати до обраних

Контакти:      +38 (063)  557 3105        dentalcalendar1@gmail.com
X
X
X
X