Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.
Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.

ПРОФЕСІЙНЕ ДОВГОЛІТТЯ ЛІКАРЯ СТОМАТОЛОГА

вересень, 2019

28вер10:0018:00ПРОФЕСІЙНЕ ДОВГОЛІТТЯ ЛІКАРЯ СТОМАТОЛОГАНавчальний Центр Dent up, вул. Дарницький Бульвар, 8, м. КиївКраїна / Місто:Україна / Київ

Більше

Деталі події

Шановні колеги, представляю Вашій увазі дуже незвичайний для стоматологів семінар – семінар присвячений не питанням лікування пацієнтів, а питань збереження здоров’я самого лікаря-стоматолога. Часто тримаючись в руслі інновацій, володіючи найдосконалішими методиками лікування, ми не отримуємо задоволення від роботи, втомлюючись морально і фізично. Як часто то тут, то там поколює, спина не гнеться, одне плече значно вище другого, очі сльозяться, тиск стрибає, а в голові зріє стабільна ненависть до пацієнтів, від якої ми відчуваємо ще більші моральні муки і докори сумління. І це тільки початок, далі наше здоров’я або остаточно псується, а психіка стає байдужою, причому не тільки до пацієнта, але і до близьких і рідних нам людей. Наступним етапом може стати лікарня, де ми трохи відновимося, або з’явиться стійка відраза до нашої професії і бажання кинути все це і жити нарешті нормально! Я сам пройшов багато етапів цього шляху і завдяки багатьом приголомшливим людям, які зустрічалися на моєму шляху, безліч проблем перестали бути для мене такими! Хтось із мудрих людей ділився досвідом з психології коли зовсім нудно, хтось з досвідчених – методиками роботи без зносу, хтось з тих, що вижили і підказав як продовжувати працювати і з 45 роками стажу за плечима і продовжувати любити пацієнтів і співпереживати їх болю. Важкі захворювання опорно – рухового апарату (інвалідність 2 групи по двом різним захворюванням) і повне безсилля в реабілітації нашої медицини привели мене в спорт зал. Абсолютно геніальні тренери, які працювали зі мною і повернули мені радість вільного руху, передали частину своїх секретів мені і я з радістю поділюся з Вами! Зрозуміти, прийняти і повірити – це здорово. Але треба ще й вміти методично правильно втілювати знання в життя.

Величезна кількість практичних нюансів, без яких методики не працюють, вимагають виключно практичного освоєння, а не по картинках і роликах! Тому формат семінару буде – практичний тренінг з індивідуальним підходом до кожного учасника. Отже, про що ж ми будемо говорити і що практикувати на цьому семінарі? Давайте я наведу невеликий перелік основних питань, на які ми відповімо.

Блок перший: ментально – психологічні аспекти діяльності лікаря стоматолога, феномен «емоційного вигорання», як його уникнути, практики самодисципліни індивідуальних психологічних моделей, саморелаксація, самопрограмування, типові помилки в психорегуляції лікаря стоматолога, як їх виправити або уникнути , феномен «суперлікар» і “відкат” після рекламації і клінічної невдачі, пацієнти – вампіри і часник з сріблом і багато іншого, питання вітаються!

Блок другий: здоров’я лікаря – стоматолога. Бережемо очі – світло, оптика, корекція зору; здоров’я хребта – ергономіка робочого місця, робочий ритм, вправи для поперекового і грудного відділу хребта, відновлення здоров’я при міжхребцевих грижах і утиски нервових корінців. Раціональне харчування для збереження оптимальної життєвої та професійної активності, жиро спалювання, набряки, набір м’язової маси, харчові добавки, звичні міфи в харчуванні які вбивають нас і багато іншого, питання вітаються!

Блок третій: організація ефективної роботи лікаря – стоматолога. Як спілкуватися з пацієнтами, типові помилки при записі пацієнтів на прийом і як їх уникнути, проблемні пацієнти, як уникнути і попередити конфлікти з «особливими» людьми на прийомі у стоматолога.

Час

(субота) 10:00 - 18:00

Місце знаходження

Навчальний Центр Dent up

вул. Дарницький Бульвар, 8, м. Київ

Організатор

Лектори на цій події

  • Коритнюк Олексій

    Коритнюк Олексій

    Доцент, кандидат медичних наук, клінічний консультант, віце-президент і представник ADA (Американська Стоматологічна Асоціація) в країнах СНД.

Контакти:      +38 (063)  557 3105        dentalcalendar1@gmail.com
X
X
X
X