Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.
Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.

Прямі реставрації. Фантомний симуляційний тренінг

жовтень, 2019

07жов(жов 7)10:0011(жов 11)18:00Прямі реставрації. Фантомний симуляційний тренінгPearlStom, вул. Палубна, 12, м. ОдесаКраїна / Місто:Україна/Одеса 0 Додати до обраних

more

Event Details

У нас Ви придбаєте мануальні навички і зможете застосувати ВСІ СВОЇ знання на практиці!

Стрес при роботі з пацієнтом? Ми допоможемо Вам повірити у власні сили. Після наших курсів Ви будете відчувати впевненість. Курс підходить для стоматологів, які хочуть відновити свої знання та практичні навички, студентам і інтернам.

Створюємо повну ілюзію роботи з справжнім пацієнтом. Знайомство з оснащенням терапевтичного стоматологічного кабінету. Стоматологічне обладнання та інструментарій.

– Алгоритм оформлення «медичної карти стоматологічного хворого».

– Ергономічні основи роботи стоматолога.

– Загальні відомості про будову зуба і зубощелепної системи.

– Класифікація каріозних порожнин по Блеку. Основні етапи і особливості препарування по I; II; III; IV; V.

– Сучасні пломбувальні матеріали в терапевтичної стоматології. Адгезивні системи. Відновлення форми зуба пломбувальними матеріалами.

– Методи реставрації зубів. Реставрація передньої групи зубів технікою силіконового ключа. Відновлення контактних областей зубів за допомогою матричних систем. Техніка знімання оклюзійного відбитку за допомогою рідкого коффердаму.

– Фінішна обробка і полірування зубів.

Методи ізоляції і захисту робочого поля. Накладення коффердаму.

Майстер клас

1.Ергономіка роботи за робочим місцем

2.Препарування по Блеку I; II; III; IV; V класу всіх квадрантів верхньої і нижньої щелепи з різними варіантами розташування каріозних порожнин (дистально, мезиально, орально, вестибулярно, язиковій і щічній)

3.Відновлення форми зубів пломбувальними фотополімерними матеріалами, від препарованих зубів по Блеку I; II; III; IV; V класу всіх квадрантів верхньої і нижньої щелепи з різними варіантами розташування каріозних порожнин (дистально, мезиально, орально, вестибулярно, мовній і щічної).

Використання:

-матричних систем для створення контактного пункту,

– силіконового ключа,

-техніки знімання оклюзійного відбитку за допомогою рідкого коффердаму.

Особливості роботи з рідкотекучими фотополімерними матеріалами. Особливості роботи «травильним гелем» і адгезивом

4.Робота з фотополімерними лампами.

5.Робота по протоколу.

Використання терапевтичного протоколу при відновленні коронкової частини зуба.

Симуляція лікування поверхневого, середнього і глибокого карієсу.  «Сендвіч» техніка.

6.Фінішна обробка і полірування зубів.

Тел. / Viber +30979404039

Time

7 (Monday) 10:00 - 11 (Friday) 18:00

Location

PearlStom

вул. Палубна, 12, м. Одеса

Speakers for this event

  • Богачик Олена Леонідівна

    Богачик Олена Леонідівна

    Лікар-стоматолог, терапевт, приватна практика. Професійні інтереси: Ергономіка роботи лікаря стоматолога; Неінвазивні і малоінвазивні методики лікування карієсу зубів; Профілактика основних стоматологічних захворювань; Професійна і індивідуальна гігієна порожнини рота.


Інші події

жовтень

27жов10:0018:00ЗАСТОСУВАННЯ ІН'ЄКЦІЙНИХ МЕТОДИК КОСМЕТОЛОГІЇ В СТОМАТОЛОГІЇНавчальний Центр Dent up, вул. Дарницький Бульвар, 8, м. КиївКраїна / Місто:Україна / Київ 0 Додати до обраних

27жов09:0018:00Невідкладні стани в стоматолгіїSENSE education, вул. Конторська 5-Б, м. ХарківКраїна / Місто:Україна/Харків 0 Додати до обраних

26жов(жов 26)10:0027(жов 27)18:00Безметалеві реставрації в практиці лікаря-стоматологам. УжгородКраїна / Місто:Україна/Ужгород 0 Додати до обраних

26жов(жов 26)10:0027(жов 27)18:00Використання методу субантральної аугментації при реабілітації дистальних відділів верхньої щелепи з використанням дентальних імплантівНЦ "Максимус", вул. Котика, 4, м. ЛьвівКраїна / Місто:Україна / Львів 0 Додати до обраних

Контакти:      +38 (063)  557 3105        dentalcalendar1@gmail.com
X
X
X
X