Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.
Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.

Раннє ортодонтичне лікування

вересень, 2019

20вер(вер 20)09:0021(вер 21)18:00Раннє ортодонтичне лікуванняНЦ "Максимус", вул. Котика, 4, м. ЛьвівКраїна / Місто:Україна / Львів

Більше

Деталі події

Перший день
• Краніофаціальний ріст і розвиток;
• Розвиток зон росту;
• Закони росту Плана;
• Аномалії І класу в тимчасовому і постійному прикусі.
•Лікування скупченості. Швидке розширення піднебіння. Модифікована транспалатинальна дуга. Біоблок (стадія 1). Оклюзійні накладки Плана. Виготовлення апарату Плана;
• Перехресний прикус і латеральне зміщення нижньої щелепи в тимчасовому і змінному прикусі;
• Композиційні оклюзійні накладки, апарати для асиметричного розширення;
• Виготовлення асиметрично-розширюючого ортодонтичного апарату;
• Аномалії ІІ класу в тимчасовому і постійному прикусі. Біонатор, апарат Сімона, композиційні оклюзійні накладки. Апарат Bioluma. Покази, основні елементи, виготовлення апарату “Bioluma”;
• Аномалії ІІІ класу в тимчасовому і постійному прикусі. Композиційні оклюзійні накладки. Активатор для лікування ІІІ класу. Виготовлення активатора для лікування ІІІ класу. Лицева маска.
Другий день
Практичне виготовлення апарату Bioluma в лабораторії.

Зареєструватися на семінар можна за номером 067-341-56-03

 

Час

20 (п'ятниця) 09:00 - 21 (субота) 18:00

Місце знаходження

НЦ "Максимус"

вул. Котика, 4, м. Львів

Організатор

Лектори на цій події

  • Лука Россо

    Лука Россо

    Лікар-ортодонт з міста Неаполь, що вміє покращувати посмішку дітей з знаннями і професіоналізмом. Народився в місті Неаполь, в Італії, більше 25 років займався приватною ортодонтичною практикою. В1991 році отримав диплом з відзнакою (DDS) доктор дентальних наук. 1995 році отримав науковий ступінь доктора філософії (Phd) (Oral Morphology Science) університету “Federico II” міста Неаполь. В 2001 році доктор Руссо завершив свою резидентуру (MS) з відзнакою. В 2006 році завершив магістратуру по пусторології в Сапієнца університеті Риму. Він сконцентрувався на лікуванні латеральних відхилень згідно до закону Плана. Проводив курси і конференції в національних і інтернаціональних заходах. Був лектором на ортодонтичних курсах в Італії і за її межами.

  • Массімо Чікатіелло

    Массімо Чікатіелло

    Зубний технік, власник зуботехнічної лабораторії «Napoli Ortofonzia-Laboratorio», протягом 25 років співпрацює з медичним університетом міста Неаполь. Закінчив інститут «Казанова» в місті Неаполь і спеціалізувався по дентальній технічній ортодонтії в університеті міста Л’ Аквіла. З 1997 року співпрацює з ортодонтичною школою університету “Федеріко II” в місті Неаполь по виготовленню ортодонтичних апаратів, а також є спікером, лектором на ортодонтичних прогресивних курсах. Спікер на прогресивних курсах в університетах Неаполя, Чієтті і Л’Аквіла. Екзаменатор в школі спеціалізації італійських ортодонтичних методик для зубних техніків (Dentaurum Bologna). Спікер на ортодонтичних конгресах і курсах для зубних техніків в в Італії та Європі. 2013-2014 член OR TEC (Італійської асоціації ортодонтичних зубних техніків). Президент OR TEC обраний на 2019-2020 роки. Автор статей в ортодонтичних виданнях.

Контакти:      +38 (063)  557 3105        dentalcalendar1@gmail.com
X
X
X
X