Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.
Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.

Третя студентська конференція від uap-young

серпень, 2019

31серп10:0017:00Третя студентська конференція від uap-youngГотель "Таурус", пл. Князя Святослава, 5.Країна / Місто:Україна / Львів

more

Event Details


Друзі!
До завершення літа ще багато часу, але вже слід готуватись до його фінального акорду!
Цьогоріч таким стане вже традиційна конференція для студентів та інтернів
Своїм досвідом та надбаннями поділяться Професор Гонзалез та доктор Кросс з Мюнхена, розкажуть все про пародонтологію та імплантологію, а також представлять низку клінічних випадків.⁣⁣⁣

Детальна інформація за тел.380972233443

Time

(Saturday) 10:00 - 17:00

Location

Готель "Таурус"

пл. Князя Святослава, 5.

Speakers for this event

  • José R. Gonzales

    José R. Gonzales

    Професор, спеціаліст з пародонтології та щелепно-лицевої хірургії. Навчання та практика в університеті Євангеліка UEES, Ель Сальвадор. Наукова практика в університеті Юстуса Лібіга, Гіссен. Приватна практика пародонтологічного та імплантологічного скерування в Мюнхені, Німеччина. Член більш, ніж 10 профільних спільнот та організацій.

  • Konstantin Kross

    Konstantin Kross

    Спеціаліст з пародонтології та імплантології. Практикуючий лікар-пародонтолог. Кандидат наук в стоматології. Практика в місті Мюнхен, Німеччина.

Контакти:      +38 (063)  557 3105        dentalcalendar1@gmail.com
X
X
X
X