Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.
Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.

Я-дитячий стоматолог! Майстер-клас

лютий, 2020

22лют10:0018:00Я-дитячий стоматолог! Майстер-класГотель "Гагарін", вул. Гагарінське плато, 5б, м.ОдесаКраїна / Місто:Україна/Одеса 0 Додати до обраних

Більше

Деталі події

План:

  1. Психологічні аспекти в роботі лікаря-стоматолога.

                         – Трикутник взаємодії в дитячій стоматології. Дитина-батьки-стоматологічна команда.

                         – Перше відвідування клініки. Роль адаптації в успіху майбутнього лікування.

                         – Управління поведінкою дитини, техніки перемикання уваги.

                         – Робота з дітьми, що мають негативний досвід.

                         – Лікування дітей із застосуванням закис-азот кисневої суміші і в умовах медикаментозного сну.

2. Карієс молочних зубів. Діагностика. Алгоритм лікування.

                           – Профілактика в дитячій стоматології.

                           – Діагностика. Демонстрація рентген-знімків, аналіз.

                           – Професійне чищення зубів для дітей різного віку.

                         – Анестезія в дитячій стоматології. Особливості. Вибір анестетика. Розрахунок дози. Алергічні проби. Ведення пацієнтів з алергією в анамнезі.

                          – Застосування коффердаму на дитячому прийомі. Вибір кламерів. Ефективні способи накладення коффердаму. Використання допоміжних матеріалів (нитки, гумки, клини та ін).

                          – Лікування карієсу в стадії плями. Фториди, кальцій препарати, “срібло” в сучасній дитячій стоматології. Icon. Мікроабразія.

                            – Особливості препарування молочних зубів. Адгезивні системи різних поколінь. Склоіномерні цементи та композитні матеріали-яке їх місце в сучасній дитячій стоматології.

                            – Тактика відновлення зубів в залежності від ступеня ураження твердих тканин. Застосування коронок в дитячій стоматології.

3. Пульпіти і періодонтити тимчасових зубів.

                            – Діагностика. Демонстрація рентген знімків, аналіз.

                            – “Пульпа хоче жити”. Пульпозберігаючі методики. Пряме покриття. Пульпотомія. Пасивний гемостаз-ключ до успіху. Вибір іригаційного розчину при проведенні пульпотомії. Тактика ведення. Прогноз.

                            – Пульпектомії в молочних зубах. Механічна обробка системи кореневих каналів, ручні і ротаційні інструменти. Медикаментозна обробка, матеріали для обтурації кореневих каналів.

                            – Періодонтити тимчасових зубів. Консервативне або хірургічне лікування. Тактика ведення періодонтитів. Клінічні приклади.

Практична частина

Відпрацювання мануальних навичок на фантомі:

  • ізоляція
  • пульпотомія
  • ендодонтичне лікування каналів молочних зубів. Застосування ручних інструментів і обертових файлів. Обтурація (методика роботи з матеріалами різної консистенції; каналонаповнювач і кореневі канюлі)

Вартість участі: 3500 грн

тел./Viber +380979404039

Час

(субота) 10:00 - 18:00

Місце знаходження

Готель "Гагарін"

вул. Гагарінське плато, 5б, м.Одеса

Лектори на цій події

  • Скібіцька Жанна Володимирівна

    Скібіцька Жанна Володимирівна

    Лікар-стоматолог, спеціалізація - дитяча стоматологія, провідний спеціаліст дитячої спеціалізованої клініки Junior (Одеса). Досвід дитячого прийому-понад 15 років.


Інші події

Країна / Місто:

All

Event Organizer:

All

16лют10:0018:00Курс: Видалення зубів. Атипове та атравматичне видаленняНавчальний Центр Pro-Dent, вул. Деміївська 13, м. КиївКраїна / Місто:Україна / Київ 0 Додати до обраних

16лют09:0018:00Плазма в стоматології та хірургіїНавчальний Центр DSpace, вул. Костянтинівська, 22/17а. м. КиївКраїна / Місто:Україна / Київ 0 Додати до обраних

15лют10:0018:00Відкритий синус-ліфтинг: базові принципи та методика виконанняНавчальний Центр Pro-Dent, вул. Деміївська 13, м. КиївКраїна / Місто:Україна / Київ 0 Додати до обраних

15лют(лют 15)10:0016(лют 16)18:00Первинна ендодонтіяНавчальний центр DEC, Арх. Артинова , 36а, м. ВінницяКраїна / Місто:Україна/Вінниця 0 Додати до обраних

15лют(лют 15)10:0016(лют 16)18:00ПРОФЕСІЙНА ГІГІЄНА ПОРОЖНИНИ РОТА: від теорії до практикиГотель "Гагарін", вул. Гагарінське плато, 5б, м.ОдесаКраїна / Місто:Україна/Одеса 0 Додати до обраних

Контакти:      +38 (063)  557 3105        dentalcalendar1@gmail.com
X
X
X
X