Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.
Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.

3-денний курс теорії та практики від Darko Bozic ⠀

вересень, 2019

13вер(вер 13)09:0015(вер 15)18:003-денний курс теорії та практики від Darko Bozic ⠀BANKHOTEL ART CONGRESS HALL, вул. Листопадового Чину, 8, м. ЛьвівКраїна / Місто:Україна / Львів

Більше

Деталі події


Нові досягнення в імплантології.
Від реконструкції м’яких тканин до кісткової аугментації.

Лекційний день + практика + живі операції

● Рівень – ПІДВИЩЕНИЙ

Перший день:
Сучасні знання про біоматеріали. Базові біологічні процеси кісткової регенерації. Важливість факторів росту (лекція).
Матеріали для кісткової пластики. Чи всі вони однакові? Мембрани та їхня функція. Нові концепції та інсайти стосовно механізмів їхньої участі у формуванні кістки (лекція).
Важливість факторів росту в процедурах направленої кісткової регенерації (GBR): від основ біології до клінічного застосування (лекція).
Важливість м’яких тканин навколо імплантатів. Коли та як їх відновлювати? Чи нові колагенові матриці настільки ж хороші, як і автогенні тканини для створення кератинізованих тканин та потовщення ясен?

Другий день:
Нові технології та спрощені процедури направленої регенерації кістки в дистальних ділянках нижньої щелепи. Різні методики клаптів для прогнозованої направленої регенерації кістки. Відмінності між різними видами клаптів при певних видах кісткових дефектів. Важливість використання належних технік ушивання для досягнення оптимального загоєння м’яких тканин.
Майстер-клас (практика).
Live-операція
Направлена кісткова регенерація в дистальних ділянках нижньої щелепи. Використання колагенової мембрани.

Третій день:
Live-операція.
Направлена регенерація тканин із використанням титанової сітки в дистальних ділянках нижньої щелепи із одночасним встановленням імплантатів.
Майстер-клас (практика).

тел.: 380972233443

Час

13 (п'ятниця) 09:00 - 15 (неділя) 18:00

Місце знаходження

BANKHOTEL ART CONGRESS HALL

вул. Листопадового Чину, 8, м. Львів

Організатор

Лектори на цій події

  • Darko Bozic

    Darko Bozic

    Академічна освіта - Диплом стоматолога Загребського університету, Хорватія, 2000 - Спеціалізація по пародонтології Університет Загребу, 2005 - Здобуто ступінь PhD, 2010 Професійна діяльність - Президент Хорватської Асоціації Пародонтології (CSP) - Делегат Європейської Федереації Пародонтології (EFP) - Професор кафедри пародонтології Загребського університету, Хорватія - Лектор та інструктор на курсах національного та міжнародного рівня - Приватна практика у місті Загреб, Хорватія

Контакти:      +38 (063)  557 3105        dentalcalendar1@gmail.com
X
X
X
X