Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.
Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.

9 Східноєвропейська конференція з стоматологічної імплантації

квітень, 2019

11квіт(квіт 11)09:0013(квіт 13)19:009 Східноєвропейська конференція з стоматологічної імплантації

Більше

Деталі події

Східноєвропейська конференція з проблем стоматологічної імплантації — це інноваційний задум успішного поєднання наукового, академічного контенту з практикою та інтерактивними методиками.
Наша концепція — обмін новою інформацією для забезпечення найкращих результатів лікування пацієнтів, популяризація міжнародного мультидисциплінарного досвіду серед українських лікарів. Пріоритетним для нас є наукове змістове наповнення програми конференції, спрямоване на практичне застосування. Наші спікери — це спеціалісти зі світовим ім’ям, це високий рівень лекцій, це «жива» практика на майстер-класах. Доповіді представників компаній не перевищують 15% загальної програми конференції, що підтримує науковий статус заходу та формує довіру наших учасників.
Тематичний фокус перших конференцій зосереджувався на проблемах імплантації. Практика показала, що лікарям-імплантологам необхідні знання зі суміжних ділянок. Ми переосмислили ситуацію і почали проводити у рамках конференції симпозіуми стоматологів-ортопедів та зубних техніків, зубних гігієністів, пародонтологів та асистентів стоматолога. Нова концепція «три-в-одному» спрацювала бездоганно і тепер наша конференція включає декілька паралельних тематичних потоків.
9 Східноєвропейська конференція продовжує інноваційну естафету. На Вас чекає ґрунтовна освітня програма та цілісна, комплексна інформація для лікарської практики.
Наші пріоритети незмінні — спільні стратегії в імплантології ХХІ століття!

3+3 або в програмі конференції:

У нашій програмі ми не намагаємося охопити неохопне, а пропонуємо максимально
насичений практичний контент на трьох основних потоках:

Імплантологам – «Еволюція імплантології»
Лікарям-ортопедам та зубним технікам – «Ортопедичні та цифрові аспекти в імплантології»
Пародонтологам та зубним гігієністам – «Пародонтологічні аспекти в імплантології,
периімплантити та професійна гігієна»

А ще 3 не менш важливі тематичні модулі:
Методики знеболення при проведенні стоматологічної імплантації
Особливості ортопедичної реабілітації з використанням імплантатів в умовах сучасної війни
Симпозіум молодих вчених та лікарів

Більше інформації та реєстрація http://implantcongress.com/

Час

11 (четвер) 09:00 - 13 (субота) 19:00

Місце знаходження

Україна/Львів

Відгуки

Загальна оцінка 2 Ваша оцінкаДані

Наймаштабніша подія в стоматології на Україні. Круті спікери, цікаві теми, класна стоматологічна тусовкаMarianna Bilyk on 2019-04-19 17:42

X
X
X
X