Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.
Продовжуючи користуватися нашим вебсайтом Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних та ознайомлені із використанням cookies на цьому ресурсі.

Kharkіv Dental Days

червень, 2019

13черв(черв 13)10:0015(черв 15)19:00Kharkіv Dental Days

Більше

Деталі події

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Тема п’ятої ювілейної стоматологічної конференції Kharkіv Dental Days “3D: щоденна цифрова стоматологія”

 

Раді представити Вам ХЕДЛАЙНЕРА Kharkiv Dental Days 2019 – Андре Вілсон Мачадо!
Цілих 2 дні!!!

Міждисциплінарне лікування та Естетика посмішки.
14-15 Червня 2019 року

Будуть розглянуті діагностика і планування лікування міждисциплінарних випадків для досягнення оптимальної естетики посмішки.

Для кого буде цікаво?
Практикуючим стоматологам-ортодонтам, які бажають підвищити свій рівень і оволодіти практичними навичками цифрового планування естетики посмішки, стоматологам всіх спеціальностей, які працюють в команді з ортодонтом.

Що встигнемо за 2 дні ?
1. Розглянути протокол «10 заповідей естетичної посмішки», який дозволяє клініцисту планувати естетику при міждисциплінарному стоматологічному лікуванні, заснований на простому цифровому методі. На практичній частині кожен навчиться, під керівництвом професора Andre W Machado, алгоритму естетичного планування, що допоможе впровадити цей метод в щоденну практику негайно.
2. Ознайомитися з міждисциплінарними клінічними випадками (ортопедична реабілітація, пародонтологія, імплантація, ортодонтія), в яких використовувався даний протокол для досягнення оптимальної естетичної посмішки.

Подробиці –http://dentaldays.com.ua.

Детальна інформація за тел.: (067) 57 303 31

Час

13 (четвер) 10:00 - 15 (субота) 19:00

Місце знаходження

Premier Palace Hotel Kharkiv

пр. Незалежності, 2, м. Харків

Організатор

Лектори на цій події

  • Андре Вілсон Мачадо

    Андре Вілсон Мачадо

    Andre Wilson Machado є професором Федерального Університету м.Баїя, Бразилія, (стоматологічний факультет) і має приватну ортодонтичну практику в м. Сальвадор, Бразилія. З 2011 року працює запрошеним професором в Каліфорнійському Університеті Лос-Анджелеса (UCLA). Автор і співавтор понад 90 статей, опублікованих по всьому світу, провів більше 250 презентацій в більш ніж 40 містах. Його улюблені теми-біомеханіка, естетика посмішки і міждисциплінарний лікування. Саме на них сфокусовано більшість опублікованих статей професора. Нещодавно доктор Мачадо розробив протокол аналізу посмішки, який носить назву «10 заповідей естетичної посмішки» і інструмент планування естетичного стоматологічного лікування «Orthodontic Smile Design". Професор Мачадо займає пост наукового голови Бразильської Асоціації Ортодонтів (з 2013р), член Бразильської Асоціації Стоматологів (з 1999р), Бразильської Асоціації Ортодонтів (з 2005р) і Світовий Федерації Ортодонтів (з 2009р) Досвід роботи з 2004 року

X
X
X
X