КЛКТ і візуалізація. Програми, функції, аналіз, практичне застосування

0 Додати до обраних

28березня(березня 28)10:0029(березня 29)18:00КЛКТ і візуалізація. Програми, функції, аналіз, практичне застосування10:00 - 18:00 (29) Тип:Лекціі і майстер-класиКраїна / Місто:Україна/Одеса

Time

28 (Saturday) 10:00 - 29 (Sunday) 18:00

Location

Готель "Гагарін"

вул. Гагарінське плато, 5б, м.Одеса

more

Event Details

Програма майстер-класу:

Комп’ютерна томографія (КТ) в стоматології. Основні відмінності комп’ютерної томографії від інших методів рентгенологічного дослідження. Інтраоральна рентгенографія зуба, ортопантомографія, телерентгенографія, зонографія СНЩС, місце даних досліджень в практичній стоматології. Класичні методики КТ (спіральна, МРТ).

Конусно-променева КТ – сучасний і безпечний метод дослідження, найбільше відповідає потребам стоматолога. Як впровадити в своїй практиці? Як вибрати діагностичний центр і налагодити співпрацю? Що необхідно знати і вміти, яке потрібне обладнання? Вирішення питань з пацієнтами (доза опромінення, інформативність і ціна дослідження). Умови отримання якісного дослідження. Основна проблема вітчизняної стоматологічної рентгенології.

Програма для аналізу КТ – головний інструмент роботи з даним дослідженням. Програмне забезпечення для перегляду КТ, можливості і методи наочного уявлення тривимірних даних для якісної діагностики та планування лікування.

Основні вимоги до програм для аналізу КТ. Що має бути присутнім в програмному забезпеченні для його нормального використання в практиці.

Розбір і демонстрація можливостей програм для візуалізації КТ на прикладі Ez3d. Установка програми, завантаження даних КТ.

Використання програми. Так багато функцій … всі вони необхідні для нормальної роботи? Необхідний мінімум. Візуалізація, налаштування параметрів відображення (яскравість, контраст, 3Д-відображення). Особливості налаштування відображення для ендодонтії, імплантології, хірургії тощо.

Робота з інтерактивними площинами зрізів – найважливіший елемент використання даних КТ. Вимірювання, їх різновиди та їх застосування (лінійні, криві, кутові). Збереження результатів дослідження для подальшого аналізу (скріншоти засобами програми перегляду і стандартними інструментами Windows). Додатковий функціонал програмного забезпечення текстовий блок, «стрілка», Free Draw і ін.

Основна вартість:  5500 грн

При реєстрації за 30 днів до початку курсу:  4600 грн

При реєстрації групою з 3 чоловік і для студентів:  4400 грн

Для участі в курсі необхідно мати комп’ютер – ноутбук.

тел./ Viber +380979404039

Speakers for this event

  • Гончаренко Є.В.

    Гончаренко Є.В.

    К. м. н., магістр медицини, лікар-стоматолог, лікар-рентгенолог, член IADMFR (міжнародна асоціація зубо-щелепно-лицевої рентгенології); член EADMFR (європейська академія зубо-щелепно-лицевої рентгенології); дійсний член AAOMFR (азіатська академія щелепно-лицевої рентгенології); зав. відділенням діагностики та комп'ютерних технологій стоматологічного центру «Овасак». Співавтор навчальних посібників з дентальної імплантології. Викладав в Одеському Національному медичному університеті (2003-2014). Досвід використання технологій 3Д-візуалізації, аналізу та CAD \ CAM в стоматології - з 2003 року. Першим в південному регіоні України впровадив і популяризував застосування конусно-променевої комп'ютерної томографії. З 2008 року проводить авторські майстер-класи та семінари з питань техніки виконання та аналізу рентгенологічних досліджень в стоматології в різних містах України. Лектор конгресу «Квінтесенція» по щелепно-лицевої рентгенології.

© 2018 - 2020 Dental Calendar
X
X
X