Курс по ортодонтії і гнатології

0 Додати до обраних

12травня(травня 12)09:0013(травня 13)18:00Курс по ортодонтії і гнатології09:00 - 18:00 (13) Тип:Лекціі і майстер-класиКраїна / Місто:Україна / Київ

Time

12 (Tuesday) 09:00 - 13 (Wednesday) 18:00

Location

Up & Do

Провулок Новонародний, 2, м.Київ

more

Event Details

Шановні лікарі!
Освітній центр “UP & DO” запрошує слухачів курсів VieSID реєструватися на першу частину курсу з ортодонтії та гнатології – VCO1-20-UA (6 модулів).
Місце проведення першого модуля (А) – Відень;
інших – Київ, Україна.
Провідними лекторами цього модуля є одні з кращих лекторів VieSid на міжнародному рівні, учні та послідовники проф. Садао Сато: Алехандра Лондоньо (Dr. Alejandra Londoño) і Мігель Ассіс (Dr. Miguel Assis), а також Klovanets Andriy – сертифікований лектор VieSID в Україні.

Освоєння матеріалу курсу з ортодонтії та гнатології передбачає обов’язкове послідовне проходження курсу від його першої частини до другої.

Звертаємо вашу увагу на те, що курс по ортодонтії – це освітня програма просунутого рівня (Continuum / Advanced – в термінології VieSID), тому обов’язковою умовою для зарахування на цей курс є факт проходження слухачем базового (Basic) курсу по гнатології, який читає Андрій Кльованець .

Мова навчання в міжнародній групі – англійська. Однак для російськомовних слухачів всередині інтернаціональної групи буде забезпечено синхронний переклад програми курсу на російську мову.

 

Organizer

© 2018 - 2020 Dental Calendar
X
X
X