Відновлення втрачених твердих тканин стандартними коронками

0 Додати до обраних

30травня10:0018:00Відновлення втрачених твердих тканин стандартними коронками10:00 - 18:00 Тип:Лекціі і майстер-класиКраїна / Місто:Україна / Львів

Time

(Saturday) 10:00 - 18:00

Location

НЦ "Максимус"

вул. Котика, 4, м. Львів

more

Event Details

Програма семінару:
Теоретична частина:

– Покази та протипокази до використання коронок в дитячій стоматології;
– Види коронок;
– Переваги та недоліки;
– Мотивація дітей та батьків на використання стандартних коронок;
– Крок за кроком етапи підготовки зуба для постановки металевої та естетичної коронки;
– Техніка постановки металевих та естетичних коронок;
– Помилки і ускладнення та їх профілактика;
– Реальні перспективи і можливості використання стандартних коронок в дитячій стоматології.

Практична частина:

Робота на педодонтичному фантомі. Препарування бокових і фронтальних зубів під металеві коронки, препарування бічних зубів під металеві коронки. На практичній частині кожним учасником буде пропрацьовано: підбір, препарування, адаптація, фіксація естетичних і металевих коронок. Відпрацьовується техніка постановки коронок таким чином, щоб кожен, хто візьме участь в практичній частині, міг встановити естетичну коронку так само швидко, як зробити фотополімерну реставрацію тимчасового зуба, а металеву коронку – вдвічі швидше! Для цього кожен учасник практичної частини підбере, відпрепарує та зафіксує 20 коронок на спеціальному педодонтичному фантомі.

Жива відеодемонтстрація на педодонтичному фантомі. Техніка препарування бічних зубів і фронтальних зубів під естетичні коронки. Покрокова детальна інструкція для постановки стандартних коронок.

 

Speakers for this event

  • Олег Леонідович Ковнацький

    Олег Леонідович Ковнацький

    Лікар - дитячий стоматолог. Член Асоціації стоматологів України та Асоціації профілактичної і дитячої стоматології України. Голова дитячого стоматологічного відділення клініки У 2008 році закінчив із відзнакою стоматологічний факультет Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Занесений до «Книги Пошани» університету. 2008-2010 рр. - інтернатура на базі відділення дитячої стоматології Стоматологічного медичного центру Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Співробітник кафедри дитячої стоматології і профілактики стоматологічних захворювань Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. 2010 р. - спеціалізація з дитячої стоматології. 2010-2012 рр. - лікар-дитячий стоматолог відділення дитячої стоматології Стоматологічного медичного центру Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Співробітник кафедри дитячої стоматології і профілактики стоматологічних захворювань Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. 2012-2015 рр. - лікар - дитячий стоматолог у клініці "Центр сучасної дитячої стоматології "Кідс Дентал". Лікар-стоматолог клініки "АБС-Медікал". Із початку 2015 року веде стоматологічний прийом діточок у "Клініці Дубнової "Стоматолог і я". З серпня 2016 р. - голова дитячого відділення "Клініки Дубнової "Стоматолог і я". Ґрунтовну базову підготовку з дитячої стоматології, отриману під безпосереднім керівництвом талановитого лікаря і науковця д.м.н. Наталії Василівни Біденко, активно поглиблює та розвиває участю в спеціалізованих заходах. Автор популярних статей на стоматологічну тематику, понад 15 публікацій у спеціалізованих виданнях, двох патентів на винахід, учасник українських і міжнародних симпозіумів та конференцій. Бере участь у телевізійних і радіопередачах, присвячених питанням дитячої стоматології та профілактики стоматологічних захворювань у дітей.

Organizer

© 2018 - 2020 Dental Calendar
X
X
X