НЦ «МАКСИМУС» – це освітньо-інформаційний центр, який функціонує на ринку уже протягом десяти років, основним завданням якого є сприяння професійному вдосконаленню спеціалістів у сфері стоматології завдяки використанню новітніх технологій та високотехнологічного обладнання, залученню відомих лекторів з України та інших країн світу.

 


Освітній центр Dentup створений для навчання стоматологів різних спеціальностей в напрямку:ендодонтія, терапія,ортопедія,імплантологія,ортодонтія,гнатологія,хірургія тощо. Ми проводимо лекційні та практичні заняття на базі освітнього центру.Також дуже розвинений маркетинг лікаря, представляємо курси для власників ,керівників,адміністраторів стоматологічних клінік та асистентів стоматолога.. Освітній центр Dent Up пропонує модульне індивідуальне навчання адміністраторів. Маємо програми курсів ,які проводяться закордоном.Телефон для реєстрації 096-120-94-80,наш сайт dentup.com.ua

 


Навчальний центр Dental Education Clinic Майданчик для стоматологів які бажають обмінюватись знаннями та практичними порадами.

 

 

 


Yamamoto Dental Group Лідер на ринку України в сфері цифрових технологій та рішень в стоматології. Yamamoto Dental Group працює уже більше 8 років і одним із пріоритетних завдань своєї діяльності компанія вважає розвиток та вдосконалення знань і навичок стоматологів та зубних техніків, впровадження у вітчизняній стоматології досвіду та практик світових професіоналів, а також поширення використання новітніх технологій та обладнання з метою оптимізації й раціоналізації сучасної стоматології в Україні.

 


Українська Академія Пародонтології – це ініціатива, яка покликана об’єднати не лише лікарів-пародонтологів, але й гігієністів, імплантологів та усіх інших спеціалістів, які в тій чи іншій мірі мають справу з тканинами пародонту та їх захворюваннями. Це ініціатива, яка спрямова на роботу не лише з лікарями, але й з населенням – для донесення до них інформації про важливість профілактики та лікування захворювань пародонту.

Наша візія: “Бути авторитетним представником професійної пародонтологічної спільноти задля забезпечення стоматологічного здоров’я населення України”

Наша місія: “Підняти рівень пародонтології в Україні до найвищих світових стандартів шляхом впровадження сучасних технологій профілактики, діагностики та лікування в кожну стоматологічну практику”

 


Навчальний Центр PearlStom працює з 2013 р. За час існування Навчального Центру було проведено понад 500 практичних семінарів, приблизно 5500 учасників успішно закінчили курси різних напрямів стоматології. Це учасники не лише з України, а також з Молдови, Румунії, Білорусі, Узбекістану.
Наше гасло: «Навчання новим технологіям, підвищення рівня праці лікаря до досконалого професіоналізму».
Ми забезпечуємо безперервну, сучасну та практичну освіту для стоматологів різного рівня підготовки i напряму. Основні напрями стоматологічних курсів:терапія, ортодонтія, ортопедія, хірургія, пародонтологія, дисфункції скронево-нижньощелепного суглоба. На базі нашого центру проводяться навчальні курси, практичні семінари, майстер-класи, організовуються конференції.
Лектори Навчального центру -це вiдомi практикуючі лікарі з величезним досвідом роботи і фундаментальними знаннями. Вони відкривають для Вас секрети і тонкощі своєї майстерності! Досвідчені викладачі та використання прогресивних технологій забезпечують професійне зростання учасникiв.
Курси і програми підвищення кваліфікації в області терапії, ортопедії, ортодонтії, дитячої стоматології, пародонтології, хірургії і імплантації для лікарів стоматологів.
Кожен семінар з майстер-класом
Практичні заняття, навчання унікальним методикам, маленькі групи і відкрите обговорення вивченого матеріалу
Запрошуємо на реєстрацію! Дзвоніть і записуйтесь на вибраний семінар. Кількість місць обмежено
Додаткова інформація на сайті і за телефонами:
Наш сайт: www. http://pearl-stom.od.ua
Тел. моб. +38 0979 40 40 39(Вайбер)
+38 048 706 97 19
+38 095 186 8100
+38 095 709 39 87

Адреса для повідомлень: office.pstom@gmail.com
Ми на facebook – www.facebook.com/Pearlstom

 


Pro Dent Спеціалізований навчальний центр проводить регулярні курси, семінари, майстер класи та практичні заняття в різних напрямках стоматології. Залежно від тематики, курси для стоматологів рекомендуються як для лікарів-інтернів, які починають стоматологів так і практикуючих лікарів, які хочуть підвищити свою кваліфікацію і практичний досвід. Ознайомтеся з програмою курсу, а також, ми раді відповісти на будь-які питання за телефонами навчального центру.

 

 

 

 

 

 


Навчальний центр Dental Education Clinic ОСВІТНЯ ПЛАТФОРМА ДЛЯ СТОМАТОЛОГІВ І ВЛАСНИКІВ КЛІНІК. Підвищення кваліфікації та створення успішного бренду.
Навчання у світових зірок стоматології не виїжджаючи за кордон. Кращі практикуючі лікарі України та світу! Напрямки. 8 галузей стоматології: маркетинг, продажі, менеджмент – все необхідне професіоналові для роботи і розвитку своєї клініки.

 

 

 

 

 

 

 


Мультидисциплінарний стоматологічний навчальний центр SENSE. Ми приносимо до Харкова стандарти передової європейської стоматології. Освітня платформа SENSE education допомагає стоматологам вдосконалювати свій професійний рівень. Мультидисциплінарність навчального центру SENSE education дозволяє розвиватися відразу в декількох напрямках: естетичної та функціональної стоматології, ендодонтії, пародонтології, лазерної стоматології, ортопедії, гнатології, 3D-плануванні, хірургії та імплантології.
Двері SENSE education відкриті для тих, хто хоче вчитися та обмінюватися досвідом з колегами з усього світу.

 

 


Orto System Зростання, саморозвиток і відточування майстерності є пріоритетними у нашій діяльності. Ми не просто продаємо якісну продукцію, ми дбаємо про розвиток наших клієнтів і виховання професійного покоління ортодонтів. Щомісяця проводимо навчально-практичні курси для ортодонтів за участю українських та закордонних лекторів.
Працюючи з нами, ви перетворите свою роботу в процес отримання справжнього задоволення від лікування та зможете підвищити рівень своєї кваліфікації. Ми прагнемо, аби кожен лікар-ортодонт міг вдосконалювати свою майстерність. Тому організовуємо семінари, практичні курси та лекції, де розглядаються різні клінічні випадки, обговорюються новітні тенденції лікування.

 
 


ORTO line Ми дбаємо про розвиток наших клієнтів і виховання професійного покоління ортодонтів. Щомісяця проводимо навчально-практичні курси для ортодонтів за участю українських та закордонних лекторів.
Ми прагнемо, аби кожен лікар-ортодонт міг вдосконалювати свою майстерність. Тому організовуємо семінари, практичні курси та лекції, де розглядаються різні клінічні випадки, обговорюються новітні тенденції лікування.
Нам довіряють ортодонти з усієї України!

 

© 2018 - 2022 Dental Calendar
X
X
X